Dlaczego ja?: Półnagi syn znaleziony na parkingu (758)

Dlaczego ja?: Półnagi syn znaleziony na parkingu (758)

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Sandra Falkowska i jej mąż Henryk zostają wezwani przez policję, ponieważ na parkingu znaleziono półnagiego i nieprzytomnego syna kobiety, 18-letniego Jana Cholewskiego. Chłopak został napadnięty.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdego dnia miliony Polaków, zmagając się z przeciwnościami losu szukają odpowiedzi na tytułowe pytanie. Serial inspirowany jest prawdziwymi historiami zwykłych ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść o osobach, dla których życie nie zawsze bywa łaskawe. Widzowie śledzą ich zmagania z niecodziennymi kłopotami.

W tym odcinku

Sandra Falkowska i jej mąż Henryk zostają wezwani przez policję, ponieważ na parkingu znaleziono półnagiego i nieprzytomnego syna Sandry, 18-letniego Jana Cholewskiego. Chłopak dochodzi do siebie w szpitalu, ale niczego nie pamięta. Wszystko wskazuje na to, że został napadnięty. Jego ojczym uważa, że Janek sam się tak urządził. Matka broni syna, ale później znajduje w jego szafie tysiąc złotych. Żąda od chłopaka wyjaśnień, ale on usiłuje wymigać się od odpowiedzi. Sandra odkrywa, że Janek i jego podejrzany kolega z pracy, Marek Drabik, potajemnie coś między sobą wymieniają. Tymczasem dziewczyna Janka, Ola, dostaje od Marka nagranie, na którym Janek uprawia seks z kobietą w masce. Sandra nie rozumie, dlaczego jej syn to zrobił i skąd Marek miał to nagranie...

Zobacz także