Dlaczego ja?: Niebezpieczna wiedza (679)

Dlaczego ja?: Niebezpieczna wiedza (679)

serial paradokumentalny Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Julia dowiaduje się, że jej mąż Sebastian zginął w wypadku samochodowym. Okazuje się że tuż po zderzeniu jeszcze żył, ale ktoś go wtedy udusił. Głównym podejrzanym jest chłopak jego kochanki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejny sezon serialu opowiadającego o ludziach dotkniętych przez los, który wymusił na nich podjęcie trudnych decyzji wobec siebie lub swoich bliskich. Towarzyszące życiu zbiegi okoliczności w jakimś sensie wyrzuciły ich poza nawias społeczeństwa. Każdy odcinek oparty jest na historii z życia wziętej.

W tym odcinku

Julia dowiaduje się, że jej mąż Sebastian zginął w wypadku samochodowym. Chwilę przed zdarzeniem obcy mężczyzna poinformował ją, że mąż ma romans. Policjanci przyznają, że tuż po wypadku mężczyzna jeszcze żył, ale ktoś go udusił. Głównym podejrzanym staje się chłopak sekretarki, z którą Sebastian spędził noc. Tymczasem w firmie zmarłego dochodzi do kłótni o władzę. Wkrótce ktoś włamuje się do Julii i kradnie laptop jej męża. W sprawie pojawiają się coraz to nowe wątki i niewyjaśnione okoliczności. Z pomocą prawniczki Julia postanawia dociec prawdy.

Zobacz także