Dlaczego ja?: Kwiatek (680)

Dlaczego ja?: Kwiatek (680)

serial paradokumentalny Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Grzegorz martwi się o 15-letnią córkę. Widzi, że dużo czasu spędza ona przed komputerem i z kimś czatuje. Kolega z pracy sugeruje mu, że może zagadać do nastolatki, korzystając z fałszywego profilu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejny sezon serialu opowiadającego o ludziach dotkniętych przez los, który wymusił na nich podjęcie trudnych decyzji wobec siebie lub swoich bliskich. Towarzyszące życiu zbiegi okoliczności w jakimś sensie wyrzuciły ich poza nawias społeczeństwa. Każdy odcinek oparty jest na historii, która wydarzyła się naprawdę.

W tym odcinku

15-letnia Agnieszka Malec coraz mniej rozumie otaczający ją świat. Jej ojciec, Grzegorz, martwi się o córkę, ale nie wie, jak z nią rozmawiać. Widzi, że dziewczyna dużo czasu spędza przed komputerem i z kimś czatuje, ona nie chce mu jednak niczego zdradzić. Kolega z pracy, Andrzej, sugeruje, że powinien zagadać do córki, korzystając z fałszywego profilu. Grzegorz rejestruje się więc na forum. Niebawem dowiaduje, że jego córka ma chłopaka. Partnerka mężczyzny, Sandra, każe mu usunąć fałszywy profil. Grzegorz postępuje zgodnie z prośbą ukochanej, jednak nadal martwi się o córkę. Niebawem wpada na nowy pomysł. Tworzy nowy profil, używając do tego celu zdjęcia praktykantki, Kingi Sawickiej. Dziewczyna zgadza się udawać kogoś, kim nie jest, w zamian za stosowne wynagrodzenie. Agnieszka poznaje jednak prawdę i o wszystkim informuje szefa Grzegorza. Mężczyzna jednocześnie traci zaufanie córki, pracę i partnerkę.

Zobacz także