Dlaczego ja?: Kulisy sławy (984)

Dlaczego ja?: Kulisy sławy (984)

serial paradokumentalny Polska 2020   od 12 lat
W skrócie:Judyta pracuje w korporacji. Staje się świadkiem ostrej wymiany zdań między Igorem a szefem. Znajomy zostaje zwolniony dyscyplinarnie pod zarzutem kradzieży. Kobieta nie wierzy w jego winę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdego dnia miliony Polaków, zmagając się z przeciwnościami losu szukają odpowiedzi na tytułowe pytanie. Serial inspirowany jest prawdziwymi historiami zwykłych ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść o osobach, dla których życie nie zawsze bywa łaskawe. Widzowie śledzą ich zmagania z niecodziennymi kłopotami.

W tym odcinku

Judyta i Radek wspólnie wychowują 8-letniego syna, Tymona. Mężczyzna kieruje dobrze prosperującą firmę deweloperską, a jego żona pracuje w korporacji. Pewnego dnia kobieta staje się świadkiem ostrej wymiany zdań między swoim kolegą z pracy Igorem a szefem. Znajomy zostaje zwolniony dyscyplinarnie pod zarzutem kradzieży firmowych pieniędzy. Judyta, która od lat przyjaźni się z Igorem, nie wierzy w jego winę. Niedługo potem kolega prosi ją o spotkanie. Zapewnia, że został niesłusznie oskarżony, a także prosi ją o pożyczkę. W tajemnicy przed mężem Judyta przelewa pieniądze na konto Igora. Kilka dni później zostaje zaatakowana przez kobietę w zaawansowanej ciąży. Okazuje się nią Marlena, partnerka Igora. Kobieta oskarża Judytę o romans z ojcem swojego dziecka.

Zobacz także