Dlaczego ja?
odc. 185: Kobieta chce się dowiedzieć czemu jej ojciec chce wrócić do więzienia
Reżyseria: | Okił Khamidow |
---|---|
W skrócie: | Ojciec Sabiny, Tomasz, zostaje zwolniony warunkowo z więzienia, gdzie odbywał karę za zabójstwo kochanka swojej żony Teresy. Robi jednak wszystko, by trafić ponownie za kratki. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Pytanie "Dlaczego ja?" zadają sobie ludzie dotknięci przez los, który wymusił na nich podjęcie trudnych decyzji wobec siebie lub swoich bliskich i w jakimś sensie wyrzucił ich poza nawias społeczeństwa. O nich właśnie opowiada serial. Każdy odcinek oparty jest na historii, która wydarzyła się naprawdę.
W tym odcinku
Sabina cieszy się, że jej ojciec Tomasz został warunkowo zwolniony z więzienia, gdzie odbywał karę za zabójstwo Franciszka, kochanka swojej żony Teresy. Mężczyzna już dwa tygodnie po opuszczeniu zakładu zostaje zatrzymany przez policję za awanturę, którą spowodował pod wpływem alkoholu. Sabina postanawia pomóc ojcu w resocjalizacji i pozwala mu ze sobą zamieszkać. Jej mąż Eryk jest temu zdecydowanie przeciwny. Tymczasem Tomasz robi wszystko, by ponownie trafić za kratki. Wkrótce Sabina poznaje prawdziwe powody takiego zachowania ojca. Ten boi się bowiem zemsty ze strony Roberta, brata zamordowanego Franciszka. Wkrótce jednak to właśnie Robert trafia do szpitala z ranami po pchnięciu nożem. Tomasz staje się głównym podejrzanym o próbę jego zabójstwa i trafia do aresztu.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Okił Khamidow reżyseria
Zobacz także
- Dlaczego ja?: Tajemnicza klientka taksówki (809) - serial paradokumentalny - poniedziałek, 16 czerwca 8:55
- Dlaczego ja?: Wygrana i strata (810) - serial paradokumentalny - poniedziałek, 16 czerwca 9:55
- Dlaczego ja?: Prześladowca (1413) - serial paradokumentalny - poniedziałek, 16 czerwca 12:30
- Dlaczego ja?: Wdowa wychowuje pasierba i czuje się jego prawdziwą matką (1349) - serial paradokumentalny - poniedziałek, 16 czerwca 14:35
- Dlaczego ja?: Kłopoty z kontrolerami biletów (811) - serial paradokumentalny - wtorek, 17 czerwca 8:55
- Dlaczego ja?: Pacjent w śpiączce jest zagadką (812) - serial paradokumentalny - wtorek, 17 czerwca 9:55
- Dlaczego ja?: Narodziny owiane tajemnicą (1414) - serial paradokumentalny - wtorek, 17 czerwca 12:30
- Dlaczego ja?: W poszukiwaniu ducha (1350) - serial paradokumentalny - wtorek, 17 czerwca 14:35
- Dlaczego ja?: Trup w mieszkaniu babci (813) - serial paradokumentalny - środa, 18 czerwca 8:55
- Dlaczego ja?: Droga do piekła (814) - serial paradokumentalny - środa, 18 czerwca 9:55