Dlaczego ja?: Kłopoty z kontrolerami biletów (811)

Dlaczego ja?: Kłopoty z kontrolerami biletów (811)

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Licealistka zostaje zatrzymana bez biletu. Tłumaczy, że wysiadła z autobusu, gdy spostrzegła, że go nie ma. Kontrolerzy jej nie wierzą. Nastolatka próbuje odejść, ale mężczyźni nie dają za wygraną.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdego dnia miliony Polaków, zmagając się z przeciwnościami losu szukają odpowiedzi na tytułowe pytanie. Serial inspirowany jest prawdziwymi historiami zwykłych ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść o osobach, dla których życie nie zawsze bywa łaskawe. Widzowie śledzą ich zmagania z niecodziennymi kłopotami.

W tym odcinku

Licealistka Karolina zostaje zatrzymana za jazdę bez biletu. Dziewczyna tłumaczy, że wysiadła z autobusu, gdy tylko spostrzegła, że go nie ma. Kontrolerzy jej nie wierzą i każą zapłacić 150 złotych kary. Nastolatka próbuje odejść, ale mężczyźni nie dają za wygraną. Dochodzi do szarpaniny i jeden z nich powala Karolinę na ziemię, raniąc ją. Gdy zostaje wezwana policja, przestraszona dziewczyna ucieka. W domu matka chce wyjaśnień, skąd ma siniaki. Dziewczyna jest z nią w złych relacjach, więc kłamie, że upadła. Wkrótce przychodzi do niej zawiadomienie, że jest oskarżona o próbę oszustwa i umyślne uszkodzenie ciała...

Zobacz także