Dlaczego ja?: Fatalne zauroczenie (725)

Dlaczego ja?: Fatalne zauroczenie (725)

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Żona Borysa zmarła rok temu. Siostra przedstawia mu atrakcyjną Zofię. Kobieta zdobywa zaufanie wdowca. Zaczyna usuwać pamiątki po zmarłej i prosi jego córkę, by zwracała się do niej mamo.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdego dnia miliony Polaków zmagając się z przeciwnościami losu szukają odpowiedzi na tytułowe pytanie. Serial inspirowany jest prawdziwymi historiami zwykłych ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść o osobach, dla których życie nie zawsze bywa łaskawe. Widzowie śledzą ich zmagania z niecodziennymi kłopotami.

W tym odcinku

Borys niemal rok temu pożegnał zmarłą na raka żonę. Jego siostra Anna proponuje, żeby wraz z córką Renatką wprowadził się do jej domu i oferuje im lokum na piętrze. Przedstawia mu również atrakcyjną Zofię. Kobieta stopniowo zdobywa zaufanie mężczyzny. Niebawem wprowadza się do Borysa, gdyż twierdzi że jej mieszkanie zostało zalane. Zaczyna usuwać pamiątki po jego zmarłej żonie i prosi Renatkę, aby zwracała się do niej "mamo". W końcu pod wpływem Anny mężczyzna postanawia zakończyć związek z Zosią. Chce ją o tym poinformować w trakcie wyjazdu w góry. Na miejscu dochodzi do tragicznego wypadku...

Zobacz także