Dlaczego ja?: Córka ma obiekcje względem nowej dziewczyny ojca (913)
| W skrócie: | Eryk wspólnie z siostrą prowadzi firmę. Przed dwoma laty jego żona zginęła w wypadku. Kilka miesięcy temu wdowiec zakochał się w swojej księgowej. Pewnego dnia kobieta zostaje zaatakowana na parkingu. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Każdego dnia miliony Polaków, zmagając się z przeciwnościami losu szukają odpowiedzi na tytułowe pytanie. Serial inspirowany jest prawdziwymi historiami zwykłych ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść o osobach, dla których życie nie zawsze bywa łaskawe. Widzowie śledzą ich zmagania z niecodziennymi kłopotami.
W tym odcinku
42-letni Eryk Kocak mieszka z 18-letnią córką Emilią na przedmieściach Lublina. Wspólnie z 45-letnią siostrą Beatą prowadzi dochodową firmę transportową. Przed dwoma laty jego żona zginęła w wypadku samochodowym. Kilka miesięcy temu Eryk zakochał się w swojej księgowej, 35-letniej Dorocie Michałowskiej. Od paru tygodni kobieta wprowadziła się do niego. Pewnego dnia po wspólnej kolacji w restauracji Dorota zostaje zaatakowana na parkingu, kiedy wsiada do auta Eryka. Broniący partnerki mężczyzna zostaje pobity przez nieznanego napastnika. Po jego zniknięciu Dorota i Eryk postanawiają nie wzywać policji. Nieufna Emilia chce sama poznać przyczyny zdarzenia. Dowiaduje się, że Dorota przed laty oszukała na 100 tysięcy złotych pewnego mężczyznę. Emilia podejrzewa, że okrada też Eryka. Po próbie ucieczki Dorota twierdzi, że jest z Erykiem w ciąży.
Zobacz także
- Dlaczego ja?: Próba wytrzymałości (1544) - serial paradokumentalny - środa, 8 kwietnia 11:55 i 1 późniejsza emisja
- Dlaczego ja?: Brylanty babci Grażyny (1398) - serial paradokumentalny - środa, 8 kwietnia 12:30
- Dlaczego ja?: Moja córka jest aniołem (1399) - serial paradokumentalny - środa, 8 kwietnia 13:30
- Dlaczego ja?: Beznadziejnie zakochany (1542) - serial paradokumentalny - środa, 8 kwietnia 14:40
- Dlaczego ja?: Siła fejka (1545) - serial paradokumentalny - czwartek, 9 kwietnia 11:55 i 1 późniejsza emisja
- Dlaczego ja?: Liście i korzenie (1400) - serial paradokumentalny - czwartek, 9 kwietnia 12:30
- Dlaczego ja?: Zaginiony mąż (1401) - serial paradokumentalny - czwartek, 9 kwietnia 13:30
- Dlaczego ja?: Niania (1543) - serial paradokumentalny - czwartek, 9 kwietnia 14:40
- Dlaczego ja?: Samotna w wielkim mieście (1546) - serial paradokumentalny - piątek, 10 kwietnia 11:55 i 1 późniejsza emisja
- Dlaczego ja?: Aldona (1402) - serial paradokumentalny - piątek, 10 kwietnia 12:30