Dlaczego ja?: Awaria hamulców miała miejsce w samochodzie Mileny, a wszystkiemu winny jest Janusz (1265)
| W skrócie: | Janusz pracuje w warsztacie. Kierownik zmusza go do używania starych części. Mechanik wie, że postępuje nieetycznie, ale obawia się utraty pracy. Pewnego dnia dowiaduje się, że klientka miała wypadek. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Codzienny serial, prezentujący historie inspirowane prawdziwymi rozterkami. W każdym odcinku pojawiają się opowieści o zwykłych ludziach, których życie dramatycznie się skomplikowało. Śledzimy zmagania bohaterów tych opowieści z niecodziennymi kłopotami i wraz z nimi szukamy wyjścia z kryzysowej sytuacji.
W tym odcinku
Janusz pracuje w niewielkim warsztacie samochodowym. Kierownik zmusza go do używania starych, zdezelowanych części zamiennych. Janusz wie, że postępuje nieetycznie, ale obawia się utraty pracy. Pewnego dnia słyszy w wiadomościach, że jego klientka Milena miała wypadek samochodowy i teraz leży w szpitalu. Ku jego przerażeniu okazuje się, że dziewczyna już nigdy nie będzie mogła chodzić. Janusz nie radzi sobie z poczuciem winy. Udając wolontariusza, angażuje się w pomoc Milenie, zaniedbując żonę i syna. Spędza z dziewczyną bardzo dużo czasu i zaczyna się w niej zakochiwać. Nie umie jednak przyznać, że to on przyczynił się do jej kalectwa.
Zobacz także
- Dlaczego ja?: Powrót do życia (1559) - serial paradokumentalny - dziś, 15 czerwca 11:55
- Dlaczego ja?: Gdzie jesteś Kacper (1494) - serial paradokumentalny - dziś, 15 czerwca 12:30
- Dlaczego ja?: Dom, do którego wrócę (1560) - serial paradokumentalny - dziś, 15 czerwca 12:55
- Dlaczego ja?: Fiołkowe niebo (1495) - serial paradokumentalny - dziś, 15 czerwca 13:30
- Dlaczego ja?: Stalker (1466) - serial paradokumentalny - dziś, 15 czerwca 13:40
- Dlaczego ja?: Test na wytrzymałość (1467) - serial paradokumentalny - dziś, 15 czerwca 14:40
- Dlaczego ja?: Przyszły tata (1561) - serial paradokumentalny - wtorek, 16 czerwca 11:55
- Dlaczego ja?: Długo wyczekiwany (1496) - serial paradokumentalny - wtorek, 16 czerwca 12:30
- Dlaczego ja?: Wynocha (1562) - serial paradokumentalny - wtorek, 16 czerwca 12:55
- Dlaczego ja?: Witaj, siostrzyczko (1497) - serial paradokumentalny - wtorek, 16 czerwca 13:30
