Dlaczego ja? (989)

Dlaczego ja? (989)

serial paradokumentalny Polska 2020   od 12 lat
W skrócie:Karolina pasjonuje się aktorstwem. Bierze udział w castingu do serialu i zostaje zaproszona do Warszawy na zdjęcia próbne. Ojciec wolałaby jednak, aby dziewczyna została na rodzinnej wsi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdego dnia miliony Polaków, zmagając się z przeciwnościami losu szukają odpowiedzi na tytułowe pytanie. Serial inspirowany jest prawdziwymi historiami zwykłych ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść o osobach, dla których życie nie zawsze bywa łaskawe. Widzowie śledzą ich zmagania z niecodziennymi kłopotami.

W tym odcinku

Karolina Firlej od dziecka pasjonowała się aktorstwem. Dziewczyna uczęszcza na zajęcia teatralne do pobliskiego Młodzieżowego Domu Kultury. Podobne zainteresowania ma również przyjaciółka Karoliny, Iwona. Pewnego dnia dziewczyny biorą udział w castingu na epizodystów do jednego ze znanych seriali. Karolina zostaje zaproszona do Warszawy na zdjęcia próbne. Tam szybko okazuje się, że ma duży talent. Wiąże się to z możliwością otrzymania dużo poważniejszej roli. Ojciec Karoliny, Józef, wolałaby, aby córka została na rodzinnej wsi. Z podobnego założenia wychodzi też chłopak aspirującej aktorki, Kuba. Dziewczyna jednak decyduj się spełnić swoje marzenie. Szybko odkrywa, że droga, którą wybrała, jest trudna i wyboista.

Zobacz także