Dlaczego ja? (977)

Dlaczego ja? (977)

serial paradokumentalny Polska 2020   od 12 lat
W skrócie:Studentka Karolina zauważa, że ktoś wybił szybę w oknie samochodu jej matki. Na przednim siedzeniu auta znajduje list z pogróżkami. Wszystko wskazuje na to, że jej rodzice padli ofiarą szantażysty.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdego dnia miliony Polaków, zmagając się z przeciwnościami losu szukają odpowiedzi na tytułowe pytanie. Serial inspirowany jest prawdziwymi historiami zwykłych ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść o osobach, dla których życie nie zawsze bywa łaskawe. Widzowie śledzą ich zmagania z niecodziennymi kłopotami.

W tym odcinku

Studentka medycyny, Karolina Zadrożna, mieszka ze swoim chłopakiem Łukaszem. W trakcie wizyty w domu rodzinnym dziewczyna zauważa, że ktoś wybił szybę w oknie samochodu jej matki. Na przednim siedzeniu auta znajduje list z pogróżkami. Wszystko wskazuje na to, że jej rodzice - Laura i Ernest, padli ofiarą szantażysty. Oboje są dobrze sytuowanymi lekarzami. Zadrożni wzywają policję. Po powrocie do domu Karolina opowiada o wszystkim Łukaszowi. Prosi, aby on spróbował naprawić monitoring na ich posesji. Następnego dnia dziewczyna jest świadkiem kłótni między rodzicami. Karolina odnosi wrażenie, że oboje bagatelizują sprawę szantażu. Postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Niebawem wpada na trop mrocznego sekretu z przeszłości.

Zobacz także