Dlaczego ja? (964)

Dlaczego ja? (964)

serial paradokumentalny Polska 2020   od 12 lat
W skrócie:Przemysław rozpoczyna pracę nauczyciela. Jego uporządkowane życie sypie się jak domek z kart, gdy zostaje oskarżony o molestowanie. Nikt nie wierzy w jego zapewnienia o niewinności.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdego dnia miliony Polaków, zmagając się z przeciwnościami losu szukają odpowiedzi na tytułowe pytanie. Serial inspirowany jest prawdziwymi historiami zwykłych ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść o osobach, dla których życie nie zawsze bywa łaskawe. Widzowie śledzą ich zmagania z niecodziennymi kłopotami.

W tym odcinku

Przemysław Roiński rozpoczyna pracę nauczyciela wychowania fizycznego w szkole podstawowej. Mężczyzna jest szczęśliwym ojcem 5-letniej córki i mężem Anny. Jego uporządkowane życie sypie się jak domek z kart, gdy zostaje oskarżony o molestowanie przez uczennicę ósmej klasy. Nikt nie wierzy w jego zapewnienia o tym, że jest niewinny. Odwracają się od niego wszyscy znajomi, a niebawem zostaje zaatakowany przez grupę miejscowych chuliganów. Szybko wychodzi na jaw, że spiralę nienawiści nakręca oskarżająca go nastolatka, Katarzyna. Mężczyzna zostaje zwolniony z pracy, a jego sytuacja jeszcze bardziej się komplikuje, gdy dziewczyna nachodzi go w domu i wyznaje miłość. Kasia posuwa się o krok dalej i całuje mężczyznę w obecności taksówkarza. Następnego dnia nagranie przedstawiający ten incydent krąży już w sieci.

Zobacz także