Dlaczego ja? (959)

Dlaczego ja? (959)

serial paradokumentalny Polska 2020   od 12 lat
W skrócie:Wdowa Anna uderza autem w elegancki samochód Piotra. Niebawem nawiązuje z nim romans. Kilka miesięcy później kobieta postanawia przedstawić nowego partnera córce. Ewa nie ufa ukochanemu matki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdego dnia miliony Polaków, zmagając się z przeciwnościami losu szukają odpowiedzi na tytułowe pytanie. Serial inspirowany jest prawdziwymi historiami zwykłych ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść o osobach, dla których życie nie zawsze bywa łaskawe. Widzowie śledzą ich zmagania z niecodziennymi kłopotami.

W tym odcinku

Wdowa Anna prowadzi biuro rachunkowe i samotnie wychowuje Ewę, studentkę reżyserii. Pewnego dnia kobieta przypadkowo uderza autem w elegancki samochód przystojnego i zamożnego Piotra. Niebawem para nawiązuje romans. Kilka miesięcy później kobieta postanawia przedstawić swojego nowego partnera córce. Ewa jednak nie ufa Piotrowi. Uważa, że jest on oszustem. Mimo to jakiś czas później mężczyzna wprowadza się do mieszkania kobiet. Twierdzi, że jest członkiem rady nadzorczej w przedsiębiorstwie swoich rodziców, którzy prowadzą sieć hoteli. Ewa jednak nadal nie potrafi mu zaufać. Wraz z przyjaciółką postanawia dotrzeć do rodziców młodego mężczyzny. Tymczasem Piotr sam proponuje Annie, że pozna ją ze swoją rodziną.

Zobacz także