Dlaczego ja? (946)

Dlaczego ja? (946)

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Zuzanna przyjeżdża do kraju na pogrzeb ojca. Jej ciotka twierdzi, że mężczyzna miał ogromne długi, na których spłatę nie wystarczy nawet mieszkanie. Córka podejrzewa, że został okradziony.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdego dnia miliony Polaków, zmagając się z przeciwnościami losu szukają odpowiedzi na tytułowe pytanie. Serial inspirowany jest prawdziwymi historiami zwykłych ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść o osobach, dla których życie nie zawsze bywa łaskawe. Widzowie śledzą ich zmagania z niecodziennymi kłopotami.

W tym odcinku

Umiera Zygmunt Kolak. Na pogrzeb mężczyzny przyjeżdża jego córka Zuzanna. Młoda kobieta ostatnio rzadko widywała się z ojcem. Mieszkała bowiem za granicą, jednak często do siebie dzwonili. Gdy dowiedziała, że u ojca stwierdzono chorobę Alzheimera, postanowiła zrezygnować z pracy i wrócić do Polski. Dwa dni później jednak siostra ojca, Joanna, informuje ją, że Zygmunt zmarł. Ciotka Zuzanny twierdzi, że mężczyzna miał ogromne długi, na których spłatę nie wystarczy nawet posiadane przez niego mieszkanie. Młoda kobieta jest zdumiona, ponieważ ojciec rok wcześniej kupił nowy samochód, posiadał również ogromną kolekcję monet, które były warte prawie sto tysięcy złotych. Zdarzenia, do których dochodzi w niedalekiej przyszłości, każą Zuzannie sądzić, że ojciec został okradziony.

Zobacz także