Dlaczego ja? (936)

Dlaczego ja? (936)

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Dorota wraca z pogrzebu swojej matki. Syn kobiety, Paweł, zauważa, że z jego pokoju zaniknął laptop, dron i rower. Mąż Jerzy spostrzega, że w sypialni teściowej nie ma już cennego obrazu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdego dnia miliony Polaków, zmagając się z przeciwnościami losu szukają odpowiedzi na tytułowe pytanie. Serial inspirowany jest prawdziwymi historiami zwykłych ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść o osobach, dla których życie nie zawsze bywa łaskawe. Widzowie śledzą ich zmagania z niecodziennymi kłopotami.

W tym odcinku

Dorota wraca z pogrzebu swojej matki. Syn kobiety, Paweł, zauważa, że z jego pokoju zaniknął laptop, dron i rower. Mąż Jerzy spostrzega, że w sypialni teściowej nie ma już cennego obrazu. Policja nie znajduje jednak żadnych śladów włamania. Dorota jest pewna, że okradli ich sąsiedzi, których Jerzy czasami zatrudniał na czarno w swojej stolarni. W trakcie przesłuchania zeznają oni, że widzieli myszkującego po posesji małżonków brata Doroty, Sławomira. To daje początek rodzinnym porachunkom.

Zobacz także