Dlaczego ja? (927)

Dlaczego ja? (927)

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Beata jest menadżerem, a także matką Weroniki i Joanny. Były mąż, Konrad, od dwóch lat przebywa w więzieniu, gdzie trafił za znęcanie się nad bliskimi. Niebawem wychodzi na wolność.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdego dnia miliony Polaków, zmagając się z przeciwnościami losu szukają odpowiedzi na tytułowe pytanie. Serial inspirowany jest prawdziwymi historiami zwykłych ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść o osobach, dla których życie nie zawsze bywa łaskawe. Widzowie śledzą ich zmagania z niecodziennymi kłopotami.

W tym odcinku

Beata Jakobińska jest menadżerem średniego szczebla, a także matką Weroniki i Joanny. Były mąż kobiety, Konrad, od dwóch lat przebywa w więzieniu, gdzie trafił za znęcanie się nad rodziną. Mężczyzna wciąż jest zameldowany w ich wspólnym mieszkaniu. Niebawem wychodzi na wolność i zaczyna nachodzić swoją rodzinę i grozić byłej żonie. Brat Beaty, Jacek, doradza siostrze, by wynajęła kogoś, kto przemówi jej byłemu mężowi do rozumu za pomocą argumentów siłowych. Kobieta zgadza się, niebawem jednak zmienia zdanie i wycofuje zlecenie. Gdy jednak wychodzi na jaw, że Konrad został pobity na śmierć, Beata staje się główną podejrzaną.

Zobacz także