Dlaczego ja? (925)

Dlaczego ja? (925)

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Olga przygotowuje się do ślubu z lekarzem. Robert namówił ją, żeby zamieszkali we trójkę, razem z nastoletnią córką kobiety z pierwszego małżeństwa, Julką. Dziewczyna oskarża go o molestowanie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdego dnia miliony Polaków, zmagając się z przeciwnościami losu szukają odpowiedzi na tytułowe pytanie. Serial inspirowany jest prawdziwymi historiami zwykłych ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść o osobach, dla których życie nie zawsze bywa łaskawe. Widzowie śledzą ich zmagania z niecodziennymi kłopotami.

W tym odcinku

Pielęgniarka Olga przygotowuje się do ślubu z lekarzem, którego poznała w pracy. Robert namówił ją, żeby kupili na kredyt duże mieszkanie i zamieszkali w nim we trójkę, razem z nastoletnią córką kobiety z pierwszego małżeństwa, Julką. Dziewczyna nie lubi partnera matki. Pewnej nocy, gdy Olga jest na dyżurze, córka dzwoni do niej i oskarża Roberta o molestowanie. Matka jest w szoku i nie wie, komu wierzyć. Po namyśle kobieta wzywa lekarza i policję. Jej były mąż, Eryk, ma do niej pretensje. Robert wypiera się wszystkiego, ale mimo to Olga zrywa z nim i wyprowadza się do swojego ojca. Julka nie chce z nią rozmawiać i woli mieszkać z ojcem. Tymczasem kobieta odkrywa, że jest w ciąży. Nie mówi o tym Robertowi, który wciąż próbuje ją odzyskać. Kiedy prawda wychodzi na jaw, Julka przyjeżdża do kliniki, w której pracuje mężczyzna i atakuje go nożem.

Zobacz także