Dlaczego ja? (918)

Dlaczego ja? (918)

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Ania zostaje zgwałcona. Policjanci zatrzymują Mariusza. Wkrótce pojawia się kolejna ofiara przestępcy, Klara. Żadna z dziewczyn nie pamięta jednak szczegółów dramatycznych wydarzeń.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdego dnia miliony Polaków, zmagając się z przeciwnościami losu szukają odpowiedzi na tytułowe pytanie. Serial inspirowany jest prawdziwymi historiami zwykłych ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść o osobach, dla których życie nie zawsze bywa łaskawe. Widzowie śledzą ich zmagania z niecodziennymi kłopotami.

W tym odcinku

Ania została zgwałcona. Policja zatrzymuje znajomego ofiary, Mariusza, który jest głównym podejrzanym w sprawie. Miał on podać dziewczynie "pigułkę gwałtu" na imprezie i zgwałcić ją w parku, w dodatku przyznaje się do zarzucanego mu czynu. W domu Ani pojawia się Klara, która ponoć również została zgwałcona przez Mariusza. Drugiej z dziewczyn wydaje się jednak, że sprawców było więcej. Klara zgłasza swoje podejrzenia funkcjonariuszowi, który prowadzi jej sprawę - Arturowi Zarzyckiemu, ale on ignoruje jej słowa. Ania, która nie pamięta gwałtu, z czasem zaczyna jednak wątpić w winę Mariusza. Postanawia spotkać się z mężczyzną. Nie otrzymuje jednak zgody na widzenie z nim. Tymczasem Klara nagle zmienia zeznania. Wiele wskazuje na to, że dziewczyna została zastraszona. Ania odwiedza matkę Mariusza, Iwonę. Kobieta jest pewna, że jej syn został wrobiony.

Zobacz także