Dlaczego ja? (912)

Dlaczego ja? (912)

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Barbara i Franek kupują dom na licytacji. Gdy rodzina przeprowadza się do nowego miejsca, sąsiad Grzegorz Szyc nie ukrywa swojej pogardy wobec nich. Drugiego dnia po przybyciu pary wszczyna spór.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 27 września
jutro
9:00 Polsat 2 (z napisami)

Opis

Każdego dnia miliony Polaków, zmagając się z przeciwnościami losu szukają odpowiedzi na tytułowe pytanie. Serial inspirowany jest prawdziwymi historiami zwykłych ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść o osobach, dla których życie nie zawsze bywa łaskawe. Widzowie śledzą ich zmagania z niecodziennymi kłopotami.

W tym odcinku

Barbara i Franek Kubaccy kupują dom na licytacji. Gdy rodzina przeprowadza się do nowego miejsca, sąsiad Grzegorz Szyc nie ukrywa swojej pogardy wobec nich. Drugiego dnia po przybyciu Kubackich wszczyna spór. Franek i Grzegorz zaczynają znajomość od bójki. Barbara dzwoni na policję i mężczyźni trafiają na komisariat. Sąsiedzi uważają, że rodzina wzbogaciła się na ludzkiej krzywdzie. Poprzedni właściciele domu, Młynarczykowie, zbankrutowali i budynek wystawiono na licytację. W szkole dzieci gnębią córkę Barbary i Franka - Tamarę. Kubaccy proszą o pomoc Młynarczyków. Nie przynosi to jednak żadnych rezultatów. Po kłótni z żoną Franek idzie do Grzegorza i znajduje go martwego. Mężczyzna jest podejrzany o popełnienie morderstwa.

Zobacz także