Dlaczego ja? (909)

Dlaczego ja? (909)

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Marika przeprowadziła się z mężem Leszkiem, dwójką dzieci oraz psem do spokojnej willii koło Warszawy. Kobieta wierzy, że wreszcie oderwie się od zgiełku. Staje się świadkiem niepokojących zdarzeń.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdego dnia miliony Polaków, zmagając się z przeciwnościami losu szukają odpowiedzi na tytułowe pytanie. Serial inspirowany jest prawdziwymi historiami zwykłych ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść o osobach, dla których życie nie zawsze bywa łaskawe. Widzowie śledzą ich zmagania z niecodziennymi kłopotami.

W tym odcinku

Marika przeprowadza się z mężem Leszkiem, dwójką dzieci oraz psem, do willi koło Warszawy. Pewnego wieczoru słyszy z walkie-talkie płacz oraz groźny, męski głos. Przypuszcza, że podsłuchała kłótnię swojej przyjaciółki Anety i jej męża. Syn Mariki pożyczył drugą krótkofalówkę córce kobiety. Jej obawy zdają się potwierdzać, gdy następnego dnia spotyka ją z opaską na nadgarstku. Leszek wyjaśnia żonie, że krótkofalówka nadaje tylko wtedy, gdy trzyma się klawisz. Jego zdaniem to mało prawdopodobne, aby słyszała kłótnię w rodzinie przyjaciółki. Jeśli faktycznie były to prawdziwe odgłosy, to możliwe, że pochodziły z niani elektronicznej. W kręgu podejrzanych Mariki są rodziny z małymi dziećmi z okolicy. Wkrótce odkrywa potworną przemoc, skrywaną za idealnym światem pozorów.

Zobacz także