Dlaczego ja? (879)

Dlaczego ja? (879)

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Jan-Aleksy odwołuje ślub z Agatą. Powodem jest błąd w świadectwie urodzenia dotyczący zapisu imienia. Urząd stanu cywilnego domaga się wymiany pozostałych dokumentów, ale mężczyzna się nie zgadza.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdego dnia miliony Polaków, zmagając się z przeciwnościami losu szukają odpowiedzi na tytułowe pytanie. Serial inspirowany jest prawdziwymi historiami zwykłych ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść o osobach, dla których życie nie zawsze bywa łaskawe. Widzowie śledzą ich zmagania z niecodziennymi kłopotami.

W tym odcinku

Jan-Aleksy Czarski nagle odwołuje ślub z Agatą. Powodem jest błąd w świadectwie urodzenia dotyczący zapisu jego imienia. Urząd stanu cywilnego domaga się wymiany pozostałych dokumentów, na co mężczyzna się nie zgadza. Jego narzeczona próbuje namówić go do zmiany decyzji, jednak na próżno. Córka kobiety z pierwszego małżeństwa nie rozumie, dlaczego tak zależy matce na ślubie z tym człowiekiem. Tym bardziej, że Jan-Aleksy niedawno był widziany z inną kobietą. Podejrzewa, ze prawdziwym powodem odwołania uroczystości jest jego romans.

Zobacz także