Dlaczego ja? (877)

Dlaczego ja? (877)

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Wiktoria bierze pod opiekę dzieci siostry, którą skazano na więzienie za morderstwo męża. Mimo kłopotów w małżeństwie i pracy nie ustaje w staraniach, by dowieść, że krewna zabiła w obronie własnej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 13 kwietnia
za 12 dni
11:30 Polsat 2 (z napisami)

Opis

Każdego dnia miliony Polaków, zmagając się z przeciwnościami losu szukają odpowiedzi na tytułowe pytanie. Serial inspirowany jest prawdziwymi historiami zwykłych ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść o osobach, dla których życie nie zawsze bywa łaskawe. Widzowie śledzą ich zmagania z niecodziennymi kłopotami.

W tym odcinku

Wiktoria bierze pod opiekę dzieci swojej siostry, skazanej na dziewięć lat więzienia za zabójstwo męża. Jej partner Jan jest temu przeciwny, co powoduje konflikt w ich małżeństwie. Dodatkowo kobieta ma jeszcze problemy w salonie fryzjerskim, w którym pracuje. Mimo wszystko zamierza znaleźć dowody na to, że Daniela zabiła w obronie własnej. Wkrótce przypadkowo odkrywa, że Jan zrobił kiedyś test na ojcostwo. Ukochany wyjawia, iż on tylko zapłacił za test Borysa, męża jej siostry. Gdyby okazało się, że zmarły nie jest ojcem jednej z córek, wtedy faktycznie jego żona mogłaby bać się o swoje życie. Niebawem sprawy dramatycznie się komplikują.

Zobacz także