Dlaczego ja? (865)

Dlaczego ja? (865)

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Ktoś w klubie dosypał Natalii do drinka pigułkę gwałtu. Kobieta po wielu tygodniach uświadomiła sobie, co się stało. Wybiera się do Australii na ślub siostry. W jej narzeczonym rozpoznaje napastnika.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdego dnia miliony Polaków, zmagając się z przeciwnościami losu szukają odpowiedzi na tytułowe pytanie. Serial inspirowany jest prawdziwymi historiami zwykłych ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść o osobach, dla których życie nie zawsze bywa łaskawe. Widzowie śledzą ich zmagania z niecodziennymi kłopotami.

W tym odcinku

Natalia Sokulska o mały włos nie została ofiarą gwałtu. Ktoś w klubie dosypał jej do drinka pigułkę i kobieta dopiero po wielu tygodniach uświadomiła sobie, co się stało. Nigdy nie zgłosiła tego na policję. 27-latka leci właśnie do Australii na ślub siostry, Poli. Widząc jej narzeczonego, przeżywa szok. Rozpoznaje w Szymonie Łuczaku swego niedoszłego gwałciciela. Podczas rozmowy mężczyzna zaprzecza jednak, że w ogóle był w tamtym lokalu, choć kolega Natalii, Kornel, go rozpoznaje. Sokulska nie potrafi powiedzieć siostrze o swoich podejrzeniach. Udaje się za to na policję i oskarża Szymona. Między nią i Polą dochodzi do awantury.

Zobacz także