Dlaczego ja? (845)

Dlaczego ja? (845)

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Ewelina jedzie o zmroku rowerem. Nagle zamaskowany sprawca wywraca ją i opluwa. 28-latka wraca do domu i opowiada o tym swojemu chłopakowi. Wściekły mężczyzna wybiega, by dać nauczkę bandycie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdego dnia miliony Polaków, zmagając się z przeciwnościami losu szukają odpowiedzi na tytułowe pytanie. Serial inspirowany jest prawdziwymi historiami zwykłych ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść o osobach, dla których życie nie zawsze bywa łaskawe. Widzowie śledzą ich zmagania z niecodziennymi kłopotami.

W tym odcinku

Ewelina jedzie o zmroku rowerem. Nagle zamaskowany sprawca wywraca kobietę i opluwa. 28-latka z trudem wraca do domu, gdzie opowiada swojemu chłopakowi Mariuszowi, co jej się przydarzyło. Wściekły mężczyzna wybiega, by dać nauczkę bandycie. Gdy długo nie wraca, Ewelina i jej przyjaciółka ruszają na poszukiwania. Znajdują zakrwawionego, nieprzytomnego 31-latka w parku. Okazuje się, ze ktoś pobił go pałką i konieczne jest wprowadzenie poszkodowanego w stan śpiączki. Jego matka o wszystko obwinia Ewelinę.

Zobacz także