Dlaczego ja? (839)

Dlaczego ja? (839)

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Daria zastaje swojego szefa z kancelarii przywiązanego do krzesła i z raną na głowie. Przybyłej na miejsce policji mężczyzna mówi, że nie widział napastnika. Jednym z podejrzanych klient kancelarii.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdego dnia miliony Polaków, zmagając się z przeciwnościami losu szukają odpowiedzi na tytułowe pytanie. Serial inspirowany jest prawdziwymi historiami zwykłych ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść o osobach, dla których życie nie zawsze bywa łaskawe. Widzowie śledzą ich zmagania z niecodziennymi kłopotami.

W tym odcinku

Daria Wolska zastaje swojego szefa z kancelarii, Wiktora Kazimierczaka, przywiązanego do krzesła i z raną na głowie. Przybyłej na miejsce policji mężczyzna opowiada, że został napadnięty podczas drzemki i nie widział sprawcy. Nic nie zostało skradzione. Policja przypuszcza, ze napastnicy mieli osobisty motyw, gdyż pozostawili ofiarę w upokarzającej pozie. Żona mężczyzny podejrzewa klienta, Grzegorza Lipskiego, który groził Wiktorowi z powodu przegranego procesu. On jednak okazuje się niewinny. Wkrótce zaś ktoś podpala auto Kazimierczaka.

Zobacz także