Dlaczego ja? (827)

Dlaczego ja? (827)

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Sabinę i jej męża Krzysztofa budzi telefon. Okazuje się, że na terenie żwirowni znaleziono siostrzeńców kobiety, 11-letniego Bartka i 6-letniego Janka, oraz jej 3-letnią siostrzenicę Igę...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdego dnia miliony Polaków, zmagając się z przeciwnościami losu szukają odpowiedzi na tytułowe pytanie. Serial inspirowany jest prawdziwymi historiami zwykłych ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść o osobach, dla których życie nie zawsze bywa łaskawe. Widzowie śledzą ich zmagania z niecodziennymi kłopotami.

W tym odcinku

Sabinę i jej męża Krzysztofa budzi telefon. Okazuje się, ze na terenie żwirowni znaleziono dwóch siostrzeńców kobiety - 11-letniego Bartka i 6-letniego Janka - oraz jej 3-letnią siostrzenicę Igę. Sabina nie ma pojęcia, skąd dzieci mogły się tam wziąć same o takiej porze. Wkrótce okazuje się, że rodzeństwo wymknęło się z domu, by odszukać swojego ojca. 29-letni Igor zostawił ich matkę dwa miesiące temu dla innej kobiety. Sabina odkrywa, że Lena nie radzi sobie z wychowaniem trójki pociech, a były partner nie płaci alimentów. Próbuje skłonić siostrę do działania, ale napotyka na jej opór.

Zobacz także