Dlaczego ja? (817)

Dlaczego ja? (817)

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Krystyna odbiera wideo-rozmowę od córki. Nastolatka wzywa pomocy. Matka jedzie z policjantami na miejsce, które rozpoznała w tle. Okazuje się, że faktycznie dziewczyna tu była, ale już zniknęła.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdego dnia miliony Polaków, zmagając się z przeciwnościami losu szukają odpowiedzi na tytułowe pytanie. Serial inspirowany jest prawdziwymi historiami zwykłych ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść o osobach, dla których życie nie zawsze bywa łaskawe. Widzowie śledzą ich zmagania z niecodziennymi kłopotami.

W tym odcinku

Krystyna od rozwodu samotnie wychowuje dwie córki - 19-letnią Ewę i 15-letnią Kamilę. Dwa miesiące temu starsza z dziewcząt przedstawiła swojej matce nowego chłopaka, Marka. Krystyna nie znosi chłopaka, uważa go za niebezpiecznego pozera, który obraca się w przestępczych kręgach. Od trzech dni nie ma kontaktu z córką. Gdy nagle odbiera wideo-rozmowę, podczas której Ewa biegnie szosą i wzywa pomocy. Krystyna jedzie z policjantami na miejsce, które rozpoznała w tle. Okazuje się, że faktycznie jej starsza córka tu była, ale już zniknęła. Odnajduje się w swoim mieszkaniu, gdzie także przebywa Marek. 19-latka zapewnia, że wszystko jest w porządku...

Zobacz także