Dlaczego ja? (777)

Dlaczego ja? (777)

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Młode małżeństwo, Lucyna i Mirosław Tyczyńscy, oczekują swojego pierwszego dziecka. Pewnego dnia znajdują w pokoju dziecięcym wiadomość wypisaną krwią. W szoku składają doniesienie na policję.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdego dnia miliony Polaków, zmagając się z przeciwnościami losu szukają odpowiedzi na tytułowe pytanie. Serial inspirowany jest prawdziwymi historiami zwykłych ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść o osobach, dla których życie nie zawsze bywa łaskawe. Widzowie śledzą ich zmagania z niecodziennymi kłopotami.

W tym odcinku

Młode małżeństwo, Lucyna i Mirosław Tyczyńscy, oczekują swojego pierwszego dziecka i właśnie przeprowadzili się do nowego domu. Kiedy wracają z pracy do domu, znajdują w pokoju dziecinnym wiadomość wypisaną krwią. W kompletnym szoku składają doniesienie na policję. Ktoś wszedł za pomocą zapasowego klucza. Może być tylko dwoje podejrzanych: najlepsza przyjaciółka Lucyny, Beata, i matka Lucyny, Grażyna, z którą już od lat nie ma kontaktu. Obie okazują się niewinne i Lucyna umacnia się w przekonaniu, że to zgorzkniały, wcześniejszy lokator jest sprawcą. Jej mąż jednak powstrzymuje się od takich podejrzeń. Wkrótce dochodzi do kolejnego ataku. Ciężarna sama chce wkroczyć do akcji, ponieważ policja nie radzi sobie z tym śledztwem. Jednak Lucyna przecenia swoje możliwości i traci przytomność w pracy.

Zobacz także