Dlaczego ja? (776)

Dlaczego ja? (776)

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:21-letnia Karolina wiąże się z 36-letnim Remigiuszem. Gdy zachodzi w ciążę, zjawia się u matki. Podbiera jej pieniądze i zmusza małą kuzynkę, by dla niej żebrała.Wkrótce Renata poznaje prawdę o córce.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdego dnia miliony Polaków, zmagając się z przeciwnościami losu szukają odpowiedzi na tytułowe pytanie. Serial inspirowany jest prawdziwymi historiami zwykłych ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść o osobach, dla których życie nie zawsze bywa łaskawe. Widzowie śledzą ich zmagania z niecodziennymi kłopotami.

W tym odcinku

Renata Szymańska przeżywa szok, gdy przyłapuje swoją 21-letnią córkę Karolinę z nowym przyjacielem, 36-letnim Remigiuszem Piątkiem, w łóżku. Kochankowie wyprowadzają się, a Renata bardzo cierpi z powodu zaistniałej sytuacji. Kilka miesięcy później Karolina staje przed jej drzwiami w siódmym miesiącu ciąży. Dobroduszna Renata przyjmuje córkę z powrotem do domu. Dziewczyna panoszy się bezczelnie w mieszkaniu i podbiera matce pieniądze. Gdy wysyła swoją małą kuzynkę Julię, żeby dla niej żebrała, siostra Renaty - Natalia Leśniak - ma dość. 21-latka tłumaczy, że szybko potrzebuje pieniędzy na kaucję za mieszkanie, ale okazuje się, że ono w ogóle nie istnieje, a Karolina oddała wszystkie pieniądze agresywnemu Remigiuszowi. Renata robi sobie wyrzuty, że tak późno poznała prawdziwy powód kłopotów swojej córki. Likwiduje swoją polisę na życie, żeby pomóc jej w trudnej sytuacji. Niebawem poznaje prawdę o swojej córce.

Zobacz także