Dlaczego ja? (772)

Dlaczego ja? (772)

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:37-letnia Izabela Dębska jest przerażona, gdy zostaje wezwana na lekcję pływania swojej córki Moniki, ponieważ 17-latka zasłabła w wodzie i została wyciągnięta z krwotokiem z podbrzusza.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdego dnia miliony Polaków, zmagając się z przeciwnościami losu szukają odpowiedzi na tytułowe pytanie. Serial inspirowany jest prawdziwymi historiami zwykłych ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść o osobach, dla których życie nie zawsze bywa łaskawe. Widzowie śledzą ich zmagania z niecodziennymi kłopotami.

W tym odcinku

37-letnia Izabela Dębska jest przerażona, gdy zostaje wezwana na lekcję pływania swojej córki Moniki, ponieważ 17-latka zasłabła w wodzie i została wyciągnięta z krwotokiem z podbrzusza. Lekarz po pierwszym badaniu stwierdza, że dziewczyna dwa dni temu urodziła dziecko. Jej matka nie miała pojęcia, że Monika była w ciąży. Policja, psycholodzy i ośrodek pomocy społecznej poszukują dziecka, jednak nastolatka milczy jak głaz. W końcu w gniewie mówi Izabeli, że sprzedała dziecko. Kobieta znajduje pod jej łóżkiem dużo pieniędzy. Dowiaduje się, że 17-latka potajemnie pracuje w barze i jest w związku z młodym Tunezyjczykiem. Wkrótce okazuje się, że Monika ukrywa swojego chłopaka w wynajętym mieszkaniu, dziecko jest zdrowe, a pomaga im partner Izabeli, Tomasz.

Zobacz także