Dlaczego ja? (759)

Dlaczego ja? (759)

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Karol i Weronika wychowują roczną Marysię. Kobieta od momentu porodu jest rozdrażniona i łatwo wpada w złość. Pewnego dnia prawie spycha córkę w wózku ze schodów. Tragedii zapobiega przypadkowa osoba.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdego dnia miliony Polaków, zmagając się z przeciwnościami losu szukają odpowiedzi na tytułowe pytanie. Serial inspirowany jest prawdziwymi historiami zwykłych ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść o osobach, dla których życie nie zawsze bywa łaskawe. Widzowie śledzą ich zmagania z niecodziennymi kłopotami.

W tym odcinku

Karol i Weronika od dwóch lat są parą i mają dziecko - roczną Marysię. Kobieta od momentu porodu jest cały czas rozdrażniona i łatwo wpada w złość. Sytuacja zaostrza się, kiedy działając w afekcie prawie spycha córeczkę w wózku ze schodów. Tragedii zapobiega przypadkowa osoba, która zgłasza incydent na policji. Karol jest w szoku, a jego partnerka dostaje kuratora i toczy się przeciwko niej postępowanie. Jednak Weronika nie zmienia swojego zachowania. Wkrótce awanturuje się w supermarkecie, czego efektem jest doniesienie w sprawie umyślnego uszkodzenia ciała. Na placu zabaw atakuje jakąś matkę, przy czym sama siebie rani w głowę i musi być odwieziona do szpitala. Karol jest załamany i bezradny.

Zobacz także