Dlaczego ja? (693)

Dlaczego ja? (693)

serial paradokumentalny Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Magda przed rokiem poznała psychiatrę Ignacego. Pomimo sprzeciwu rodziny postanawia wyjść za niego za mąż. W dniu ślubu zjawia się niejaka Katarzyna, która ogłasza, że ma romans z panem młodym.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejny sezon serialu opowiadającego o ludziach dotkniętych przez los, który wymusił na nich podjęcie trudnych decyzji wobec siebie lub swoich bliskich. Towarzyszące życiu zbiegi okoliczności w jakimś sensie wyrzuciły ich poza nawias społeczeństwa. Każdy odcinek oparty jest na historii z życia wziętej.

W tym odcinku

Magda przed rokiem poznała psychiatrę Ignacego. Pomimo sprzeciwu rodziny szybko postanawia wyjść za niego za mąż. W dniu ślubu w kościele zjawia się niejaka Katarzyna, która ogłasza publicznie, że ma romans z Ignacym, i atakuje Magdę. Mężczyzna twierdzi, że to jego niezrównoważona pacjentka. Wkrótce kobieta zatruwa im życie. Włamuje się do ich domu, czyha przed biurem i uparcie przyznaje się do romansu. Tylko Magda wierzy ukochanemu. Gdy Katarzyna zostaje zamordowana, a Ignacy staje się głównym podejrzanym, zaczyna mieć wątpliwości.

Zobacz także