Dlaczego ja? (650)

Dlaczego ja? (650)

serial paradokumentalny Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Pracownik budowlany Marcin Antczak na jednym z portali internetowych znajduje swoją żonę Ninę wykonującą striptiz. Okazuje się, że nie jest to jedyna tajemnica kobiety, ma ona również 22-letnią córkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejny sezon serialu opowiadającego o ludziach dotkniętych przez los, który wymusił na nich podjęcie trudnych decyzji wobec siebie lub swoich bliskich. Towarzyszące życiu zbiegi okoliczności w jakimś sensie wyrzuciły ich poza nawias społeczeństwa. Każdy odcinek oparty jest na historii, która wydarzyła się naprawdę.

W tym odcinku

Pracownik budowlany Marcin Antczak na jednym z portali internetowych znajduje swoją żonę Ninę wykonującą striptiz. Nie jest to jedyna tajemnica kobiety - ma ona również 22-letnią córkę Paulinę, która wychowała się u babci i przypadkiem ostatnio nawiązała kontakt z matką. Gdy niebawem Paulina oświadcza, że jest w ciąży, co okazuje się kłamstwem, nieufność Marcina wobec niej rośnie. Tymczasem Nina traci pracę z powodu pamiętnego striptizu, a jej małżeństwo zaczyna przechodzić kryzys. Paulina z kolei coraz bardziej wikła się w kłamstwa, co kończy się skandalem. Wkrótce syn Antczaków, Piotrek, zostaje porwane. W tym samym czasie Paulina ze strachu przed swoim partnerem dokonuje napadu z bronią w ręku.

Zobacz także