Dlaczego ja? (640)

Dlaczego ja? (640)

serial paradokumentalny Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Sabina, żona Roberta, zachowuje się coraz dziwniej. Pracując jako niania, zostawia dzieci bez opieki same w domu, ponieważ rzekomo musi udać się do swej matki. Wszystko wskazuje, że ma romans.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejny sezon serialu opowiadającego o ludziach dotkniętych przez los, który wymusił na nich podjęcie trudnych decyzji wobec siebie lub swoich bliskich. Towarzyszące życiu zbiegi okoliczności w jakimś sensie wyrzuciły ich poza nawias społeczeństwa. Każdy odcinek oparty jest na historii, która wydarzyła się naprawdę.

W tym odcinku

Sabina, żona Roberta, zachowuje się coraz dziwniej. Pracując jako niania, zostawia dzieci bez opieki same w domu, ponieważ rzekomo musi udać się do swej matki. Policja odkrywa, że kobieta pracuje na czarno, ale Sabina wcale się tym nie przejmuje. Dochodzi do tego, że zamiast niej dzieci pilnuje jej syn, opuszczając przy tym szkołę. Wszystko wskazuje na to, że "niania" ma romans z właścicielem salonu gier, Andrzejem, z którym była związana sześć lat temu. W pewnym momencie Robert zauważa, że jego żona ma pokrwawione ubrania. Śledzi ją i odkrywa, że w tajemnicy pracuje ona w ubojni. Sytuacją rodziny zaczyna się interesować opieka społeczna.

Zobacz także