Dlaczego ja? (620)

Dlaczego ja? (620)

serial paradokumentalny Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:Barbara Bilska sama wychowuje 16-letnią Weronikę. Niedawno nastolatka zakończyła związek z 17-letnim Kacprem. Ten wkrótce zaczyna adorować Barbarę. Kobieta odkrywa powód jego działania.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejny sezon serialu opowiadającego o ludziach dotkniętych przez los, który wymusił na nich podjęcie trudnych decyzji wobec siebie lub swoich bliskich. Towarzyszące życiu zbiegi okoliczności w jakimś sensie wyrzuciły ich poza nawias społeczeństwa. Każdy odcinek oparty jest na historii, która wydarzyła się naprawdę.

W tym odcinku

Barbara Bilska samotnie wychowuje 16-letnią Weronikę. Niedawno nastolatka zakończyła związek z 17-letnim Kacprem Olczykiem. Pewnego dnia Barbara spostrzega z okna swojej sypialni półnagiego byłego chłopaka córki, który wysyła jej całusy. Nieco później dostaje od niego SMS-y i prezenty. Wkrótce Weronika spostrzega, że coś się dzieje między jej byłym ukochanym a matką. Okazuje się, że Kacper założył się z kolegami, który z nich jako pierwszy zaciągnie do łóżka dojrzałą kobietę. Gdy Barbara się o tym dowiaduje, postanawia dać mu nauczkę.

Zobacz także