Dlaczego ja? (393)

Dlaczego ja? (393)

serial paradokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Maciej z żoną Karoliną prowadzą w Kielcach prywatną przychodnię. Karolina ma romans z pacjentem. Mąż wyrzuca ją z domu i zwalnia z przychodni. Karolina nie wie, że jest ofiarą intrygi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pytanie: dlaczego ja, zadają sobie ludzie dotknięci przez los, który wymusił na nich podjęcie trudnych decyzji wobec siebie lub swoich bliskich i w jakimś sensie wyrzucił ich poza nawias społeczeństwa. O nich właśnie opowiada serial. Każdy odcinek oparty jest na historii, która wydarzyła się naprawdę.

W tym odcinku

Maciej Kowal prowadzi w Kielcach prywatną przychodnię. Pomaga mu żona, Karolina, z zawodu pielęgniarka. Kobieta czuje się przez niego zaniedbywana. Znudzona małżeństwem wdaje się w romans z pacjentem, Łukaszem Halowskim. Wkrótce, dręczona wyrzutami sumienia, mówi o wszystkim Maciejowi. Mąż wyrzuca ją z domu i zwalnia z pracy w przychodni. Załamana Karolina zatrzymuje się u siostry. Wkrótce podejmuje kolejną próbę pogodzenia się z Maciejem. Gdy zjawia się w jego domu, zastaje w nim półnagą Agnieszkę Bachowiak, jego asystentkę. Zaczyna podejrzewać, że mąż romansuje z nią od dawna. Nie zdaje sobie sprawy, że stała się ofiarą perfidnej intrygi.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także