Dlaczego ja? (392)

Dlaczego ja? (392)

serial paradokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Wiktor, ku niezadowoleniu partnerki Sandry, otwiera z kolegą firmę usług domowych, jak: remonty, sprzątanie itp. Wkrótce Sandra dowiaduje się, że dostają także propozycje od samotnych pań.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pytanie: dlaczego ja, zadają sobie ludzie dotknięci przez los, który wymusił na nich podjęcie trudnych decyzji wobec siebie lub swoich bliskich i w jakimś sensie wyrzucił ich poza nawias społeczeństwa. O nich właśnie opowiada serial. Każdy odcinek oparty jest na historii, która wydarzyła się naprawdę.

W tym odcinku

Wiktor Ławicki, ku niezadowoleniu swojej partnerki Sandry Komorskiej, rezygnuje z pewnej i nieźle płatnej pracy, by otworzyć firmę z kolegą, Sławkiem Olszowskim. Ich pomysł na biznes jest prosty. Zamierzają świadczyć wszelkie usługi domowe - od koszenia trawników przez remonty i sprzątanie po prowadzenie imprez. Wiktor poświęca nowemu przedsięwzięciu całą energię, na czym cierpi jego związek z Sandrą. Wkrótce kobieta dowiaduje się, że mężczyźni oprócz zwykłych zleceń dostają także propozycje od samotnych kobiet. Jedną z nich jest kuzynka Sandry, Violetta Matejek. Sytuacja zaczyna niepokoić Komorską, która postanawia zastawić na Wiktora pułapkę. Efekt jej prywatnego śledztwa okazuje się szokujący.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także