Dlaczego ja? (327)

Dlaczego ja?

odc. 327

serial fabularno-dokumentalny Polska 2012   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Magda przyłapuje swojego ojca z kochanką. Jest w szoku. Razem z siostrą Dorotą postanawiają powiedzieć o wszystkim matce. Ta wcale nie jest zaskoczona. Stwierdza, że jej to nie przeszkadza.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pytanie "Dlaczego ja?" zadają sobie ludzie dotknięci przez los, który wymusił na nich podjęcie trudnych decyzji wobec siebie lub swoich bliskich i w jakimś sensie wyrzucił ich poza nawias społeczeństwa. O nich właśnie opowiada serial. Każdy odcinek oparty jest na historii, która wydarzyła się naprawdę.

W tym odcinku

Magda Kalbarczyk przyłapuje swojego ojca Rafała z kochanką. Jest w szoku, gdyż do tej pory uważała małżeństwo rodziców za idealne. Razem z siostrą, Dorotą, postanawia powiedzieć o wszystkim matce, Anecie. Ta wcale nie jest zaskoczona. Od dawna bowiem podejrzewała, że nie jest jedyną partnerką seksualną Rafała. Ku zaskoczeniu córek stwierdza, że wcale jej to nie przeszkadza. Magda i Dorota nie wierzą matce i zaczynają szukać dla niej nowego lokum. Próbują też poznać ją z innym mężczyzną. Wkrótce Aneta zdaje sobie sprawę, że jej małżeństwo z Rafałem nie ma sensu.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także