Dlaczego ja?: 25-latka zachodzi w ciążę, chociaż nie uprawiała seksu (1338)
| Reżyseria: | Patryk Jurek |
|---|---|
| W skrócie: | Daria, narzeczona Piotra, dowiaduje się, że jest w ciąży, choć nie uprawiała nigdy seksu. Przypomina sobie o imprezie, na której wypiła za dużo i została odprowadzona przez kolegę. Posądza go o gwałt. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| środa, 2 września za 12 dni |
10:15 | Polsat (z napisami) |
Opis
Opowieść o osobach, których życie dramatycznie się skomplikowało. Poszczególne historie są inspirowane prawdziwymi, życiowymi rozterkami zwykłych ludzi.
W tym odcinku
Daria czuje się szczęśliwa, kiedy wprowadza się do domu rodziców swojego chłopaka, Piotra, tym bardziej że ten niebawem jej się oświadcza. Wkrótce kobieta, która nie uprawiała jeszcze nigdy seksu, dowiaduje się, że spodziewa się dziecka. Jest załamana, bo narzeczony z nią zrywa, a jego rodzice każą jej się wyprowadzić. Niebawem kobieta przypomina sobie o imprezie, na której wypiła za dużo alkoholu i została odprowadzona do pokoju przez kolegę, Przemysława. Posądza go o gwałt i zgłasza w prokuraturze popełnienie przez niego przestępstwa. Niestety, testy genetyczne na ojcostwo wykluczają tego mężczyznę jako ojca dziecka.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Patryk Jurek
reżyseria
Zobacz także
- Dlaczego ja?: Wynocha (1562) - serial paradokumentalny - dziś, 21 sierpnia 11:20
- Dlaczego ja?: Popularna dziewczyna (1563) - serial paradokumentalny - dziś, 21 sierpnia 12:20
- Dlaczego ja?: Wygrana w pokera (1412) - serial paradokumentalny - dziś, 21 sierpnia 12:30
- Dlaczego ja?: Prześladowca (1413) - serial paradokumentalny - dziś, 21 sierpnia 13:30
- Dlaczego ja?: Dziewczyna moich marzeń (1423) - serial paradokumentalny - sobota, 22 sierpnia 9:00 i 1 późniejsza emisja
- Dlaczego ja?: Pluszowy miś (1424) - serial paradokumentalny - sobota, 22 sierpnia 10:00 i 1 późniejsza emisja
- Dlaczego ja?: Zastępczyni (1425) - serial paradokumentalny - sobota, 22 sierpnia 11:00 i 1 późniejsza emisja
- Dlaczego ja?: To nie wina miłości (1426) - serial paradokumentalny - sobota, 22 sierpnia 12:00 i 1 późniejsza emisja
- Dlaczego ja?: Utajona ciąża (1427) - serial paradokumentalny - sobota, 22 sierpnia 13:00 i 1 późniejsza emisja
- Dlaczego ja?: Wyimaginowane życie (1564) - serial paradokumentalny - poniedziałek, 24 sierpnia 11:20