x
Dlaczego ja?: 17-letnia niepełnosprawna Wiola - wychowanka domu dziecka - poszukuje rodziny, która się nią zajmie (1229)

Dlaczego ja?: 17-letnia niepełnosprawna Wiola - wychowanka domu dziecka - poszukuje rodziny, która się nią zajmie (1229)

serial paradokumentalny Polska 2023   od 12 lat
W skrócie:Niepełnosprawna Wioletta dorasta w domu dziecka. Jej historię nagłaśnia ekipa telewizyjna. Celina i Karol chcą adoptować nastolatkę. Biologiczna córka pary nie jest zadowolona z przybranej siostry.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W programie zobaczymy historie inspirowane prawdziwymi rozterkami zwykłych ludzi. Każdy odcinek to osobna opowieść o bohaterach, których życie dramatycznie się skomplikowało. Śledzimy zmagania ludzi z niecodziennymi kłopotami. Wraz z nimi szukamy rozwiązania w kryzysowej sytuacji i odpowiedzi na zadane w tytule produkcji pytanie.

W tym odcinku

Niepełnosprawna nastoletnia Wioletta dorastała w domu dziecka. Opiekunka Renata postanawia znaleźć jej dom. Zaprasza do sierocińca ekipę telewizyjną, która naświetla historię dziewczyny. Wkrótce w domu dziecka pojawiają się Celina i Karol, którzy chcą adoptować Wiolettę. Sprawy komplikują się, gdy wraca z wakacji biologiczna córka pary, Ilona. Nie jest zadowolona z tego, że zyskała przybraną siostrę, bo przestanie być jedynaczką, a w przyszłości będzie musiała podzielić się spadkiem. Niebawem dochodzi do przestępstwa. Celina i Karol uświadamiają sobie, że w tej sytuacji będą musieli wyjawić mroczny sekret z przeszłości.

Zobacz także