Dlaczego ja?: 17-latka znika bez śladu po wakacjach (860)

Dlaczego ja?: 17-latka znika bez śladu po wakacjach (860)

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Córka Eweliny i Mariusza nie wraca z wakacji spędzonych u ciotki w Poznaniu. Rodzice dowiadują się, że siedemnastolatka opuściła autobus po rozmowie telefonicznej. Policja rozpoczyna poszukiwania.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdego dnia miliony Polaków, zmagając się z przeciwnościami losu szukają odpowiedzi na tytułowe pytanie. Serial inspirowany jest prawdziwymi historiami zwykłych ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść o osobach, dla których życie nie zawsze bywa łaskawe. Widzowie śledzą ich zmagania z niecodziennymi kłopotami.

W tym odcinku

Córka Eweliny i Mariusza nie wraca z wakacji spędzonych u ciotki w Poznaniu. Rodzice dowiadują się, że 17-latka opuściła autobus po tajemniczej rozmowie telefonicznej. Przyjaciółka dziewczyny informuje, że znalazła na portalu społecznościowym zakodowaną wiadomość od Karoliny - prośbę o pomoc. Policja ustala, że ostatnią osobą, z która kontaktowała się zaginiona był niejaki Mateusz Wójcik. Matka wyrusza do Poznania i odnajduje mężczyznę. Ten niechętnie przyznaje się do znajomości z Karoliną, ale zaprzecza, by do niej dzwonił tamtego dnia. Wychodzi jednak na jaw, że był wtedy na dworcu.

Zobacz także