Dlaczego ja? (147)

Dlaczego ja?

odc. 147

serial fabularno-dokumentalny Polska 2010   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Dagmara i Paweł Pawlakowie mieszkają z dwójką nastoletnich dzieci w domu matki mężczyzny, Grażyny. Sytuacja ta często prowadzi do konfliktów, bo matka zbytnio ufa wróżkom i astrologom.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pytanie "Dlaczego ja?" zadają sobie ludzie dotknięci przez los, który wymusił na nich podjęcie trudnych decyzji wobec siebie lub swoich bliskich i w jakimś sensie wyrzucił ich poza nawias społeczeństwa. O nich właśnie opowiada serial. Każdy odcinek oparty jest na historii, która wydarzyła się naprawdę.

W tym odcinku

Dagmara i Paweł Pawlakowie mieszkają z dwójką swoich nastoletnich dzieci w domu matki mężczyzny, Grażyny. Sytuacja ta często prowadzi do konfliktów między domownikami. Dagmarę denerwuje, że Paweł jest pod wielkim wpływem matki i nie jest w stanie sam podejmować decyzji. Kobieta również ma pewną dziwną manię - zbytnio ufa przepowiedniom wróżek i astrologów. Wierzy też, że od układu gwiazd zależy pomyślność w życiu. Jej dziwna przypadłość sporo kosztuje, co nie podoba się Pawłowi i Grażynie. Gdy rodzina szykuje się do wyjazdu na wakacje do Hiszpanii, Dagmara stwierdza, trzeba odwołać wycieczkę, gdyż gwiazdy tworzą bardzo niekorzystny układ. Kobieta domaga się odwołania wycieczki. Niedługo potem wróżka mówi jej, że pozna miłość swojego życia. Brak zdrowego rozsądku powoduje, że małżeństwo Dagmary zaczyna się rozpadać.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także