Dieta czy cud? (4/12)

Dieta czy cud? (4/12)

magazyn poradnikowy Polska 2020   od 12 lat
W skrócie:Kinga Zawodnik zmierzy się z kolejnym specyfikiem odchudzającym, jaki pojawia się w internecie, a więc z kapsułkami z larwami tasiemca. Prowadząca spróbuje również diety pudełkowej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W drugim sezonie Kinga Zawodnik będzie kontynuowała swoje poszukiwania idealnych metod na zrzucenie nadprogramowych kilogramów. Osobiście przetestuje wiele specyfików, które reklamują media. Razem z dietetykami porozmawia o dietach zagrażających zdrowiu. Spotka się także z trenerami i porozmawia o aktywności fizycznej. Trafi na ring bokserski oraz do sali baletowej. Dowie się również, jak uniknąć efektu jo-jo. Prowadząca ma nową motywację, by schudnąć. Jest pod dużym wrażeniem metamorfozy Adele. Kinga niejednokrotnie spotkała się z opinią, że przypomina słynną piosenkarkę. Zamierza więc pójść jej śladem. W programie pojawią się też osoby, które opowiedzą o własnych perypetiach z odchudzaniem i wyjaśnią, w jaki sposób udało im się zmienić wygląd i sylwetkę.

Kinga Zawodnik zmierzy się z kolejnym specyfikiem odchudzającym, jaki pojawia się w internecie, a więc z kapsułkami z larwami tasiemca. Doktor Paweł Grzesiowski wyjaśni, jakie mogą być konsekwencje zażycia tego wątpliwego środka odchudzającego. Prowadząca postanowi porzucić gotowanie na rzecz diety pudełkowej. Rozpocznie od 1000 kcal dziennie. Agnieszka Mielczarek, dietetyczka, poda kilka ważnych wskazówek, jak odpowiednio dobrać katering w zależności od indywidualnych potrzeb. Kinga Zawodnik szykuje się też na imprezę jako jedna z prowadzących TVN Style. Potrzebuje specjalnej kreacji. Pomocy w tym względzie udzieli jej Ranita Sobańska, sławna projektantka.W tym odcinku wypowie się Magda, której udało się pozbyć aż czterdziestu czterech nadprogramowych kilogramów. Osiągnęła to dzięki jedzeniu zdrowych zup, bieganiu po lesie oraz wsparciu ukochanego.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także