Diagnoza: Morderstwo (6)

Diagnoza: Morderstwo (6)

(Diagnosis: Murder: Vanishing Act: Part One)

serial kryminalny USA 1993   od 12 lat
Występują:Dick Van Dyke, Barry Van Dyke, Victoria Rowell, Michael Tucci
Reżyseria:Christian I. Nyby II
W skrócie:Zaniepokojeni działaniami Steve'a skorumpowani policjanci wrabiają go w morderstwo. Jack odwiedza dawnych przyjaciół powiązanych obecnie ze światem przestępczym.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Los Angeles. Pracownik jednego z lokalnych szpitali, doktor Mark Sloan (Dick Van Dyke), codziennie ma do czynienia ze sprawami morderstw. Często angażuje się w śledztwa, zarówno jako lekarz badający ciała ofiar, jak również jako konsultant medyczny i współpracownik miejscowej policji. Pomaga mu grono znakomitych fachowców, takich jak doktorzy Amanda Bentley (Victoria Rowell), główny patolog w szpitalu, i Jesse Travis (Charlie Schlatter), internista z oddziału ratunkowego. Ze Sloanem współpracuje również jego syn Steve (Barry Van Dyke), detektyw zajmujący się sprawami morderstw.

W tym odcinku

Steve Sloan jest bliski zdemaskowania przestępczej działalności grupy skorumpowanych policjantów. Aby pozbyć się niewygodnego funkcjonariusza, gangsterzy podkładają skradzione pieniądze w szafce Steve'a i wrabiają go w morderstwo detektywa Lloyda Schroedera. Na czas trwania śledztwa Steve zostaje zawieszony. Mimo to jego szef utrzymuje, że wierzy w jego niewinność. Próbując ratować reputację Steve'a, doktor Jack Stewart prosi o pomoc starych przyjaciół, obecnie żyjących w świecie przestępczym.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)