Diagnoza: Morderstwo (59)

Diagnoza: morderstwo

sezon 3 odc. 59

(Diagnosis Murder: Left-Handed Murder)

serial kryminalny USA 1996   od 12 lat
Występują:Dick Van Dyke, Victoria Rowell, Barry Van Dyke, Charlie Schlatter
Reżyseria:Jonathan Frakes
W skrócie:Rybacy wyciągają z oceanu rekina, w którego wnętrzu znajdują się ludzkie szczątki. Ofiarą jest zamożny Preston Michaels, znajomy dra Sloana. Okazuje się, że przyczyną zgonu było otrucie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Doktor Mark Sloan (Dick Van Dyke) pracuje w szpitalu w Los Angeles. Pełni również funkcję konsultanta medycznego lokalnej policji. W swojej pracy w klinice styka się z wieloma przypadkami, które mają podłoże kryminalne. Wraz ze swoim synem Stevem (Barry Van Dyke), który pracuje jako detektyw, rozwiązuje zagadki różnych przestępstw.

W tym odcinku

Rybacy wyłowili z oceanu rekina. Okazuje się, że wnętrzności ryby zawierają ludzkie szczątki. Autopsja ujawnia tożsamość ofiary drapieżnika. Jest nią zamożny Preston Michaels, dobry znajomy doktora Sloana, który na krótko przed śmiercią poprosił Marka o przygotowanie testamentu. Wychodzi również na jaw, że przyczyną jego zgonu nie był atak rekina, ale otrucie. Śledztwo komplikuje także fakt, że autor testamentu był żonaty z trzema kobietami jednocześnie. Oprócz żony Bei miał on dwie inne małżonki zamieszkałe w różnych stanach, Heather i Terri. Kobiety twierdzą, że nie wiedziały o swoim istnieniu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także