Diagnoza: Morderstwo (48)

Diagnoza: morderstwo

sezon 3 odc. 48

(Diagnosis Murder: Love Is Murder)

serial kryminalny USA 1996   od 12 lat
Występują:Dick Van Dyke, Victoria Rowell, Barry Van Dyke, Charlie Schlatter
Reżyseria:Tom Chehak
W skrócie:Giną dwaj policjanci. Śledczy podejrzewają samobójstwo, ale okazuje się, że zostali zamordowani przez kobietę. Steve uważa, że jego nowa przyjaciółka Lynn pasuje do rysopisu morderczyni.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Doktor Mark Sloan (Dick Van Dyke) pracuje w szpitalu w Los Angeles. Pełni również funkcję konsultanta medycznego lokalnej policji. W swojej pracy w klinice styka się z wieloma przypadkami, które mają podłoże kryminalne. Wraz ze swoim synem Stevem (Barry Van Dyke), który pracuje jako detektyw, rozwiązuje zagadki różnych przestępstw.

W tym odcinku

Umiera dwóch funkcjonariuszy policji. Ich zgony uznano za samobójstwo. Obaj policjanci zginęli w identyczny sposób, we własnym domu i z własnej, służbowej broni. Jednak wkrótce pojawiają się wątpliwości - na rękach i w otoczeniu rany nie było bowiem śladów prochu. Policja przy współpracy z dr Sloanem odtwarza wkrótce rysopis mordercy. Sporządzony portret pamięciowy kieruje podejrzenia na nową przyjaciółkę Steve'a, Lynn Conklin. Okazuje się, że wszędzie tam, gdzie wcześniej pracowała Lynn, ginęli policjanci. Życie detektywa Sloana jest zagrożone.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)