Diagnoza: Morderstwo (27)

Diagnoza: morderstwo

sezon 2 odc. 27

(Diagnosis Murder: Georgia on My Mind)

serial kryminalny USA 1994   od 12 lat
Występują:Dick Van Dyke, Victoria Rowell, Barry Van Dyke, Charlie Schlatter
Reżyseria:Peter Ellis
W skrócie:Pewna młoda kobieta zdradza Jackowi i Steve'mu szczegóły śledztwa w sprawie śmierci detektywa. Mężczyźni zaczynają starać się o względy swojej znajomej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pracujący w szpitalu miejskim doktor Mark Sloan (Dick Van Dyke) często pomaga swojemu synowi, Steve'owi (Barry Van Dyke), detektywowi z wydziału śledczego policji Los Angeles, w prowadzeniu dochodzeń. W rozwikłanie wielu zagadek często angażują się również lekarz z ostrego dyżuru Jesse Travis (Charlie Schlatter) i pani patolog Amanda Bentley (Victoria Rowell).

W tym odcinku

Mark Jack i Steve pracują nad sprawą zabójstwa prywatnego detektywa, Charliego Hawkinsa. W śledztwie bierze udział także Georgia, sekretarka ofiary. Wkrótce wychodzi na jaw, że ostatnia sprawa, którą zajmował się Hawkins miała związek z braćmi Litvakami. Są on znanymi i bogatymi producentami lodów. W trakcie śledztwa okazuje się, że w sprawę zamieszana jest również macocha braci Litvaków. Pozbywając się choćby jednego z nich zdobyłaby większość udziałów w firmie. Ten trop jednak prowadzi donikąd - do detektywów dociera informacja, że kobieta także została zamordowana.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także