Diagnoza: morderstwo
sezon 2 odc. 19
(Diagnosis Murder: How to Murder Your Lawyer)
Występują: | Dick Van Dyke, Victoria Rowell, Barry Van Dyke, Charlie Schlatter |
---|---|
Reżyseria: | Leo Penn |
W skrócie: | Ktoś próbuje zamordować prawnika Arnolda Baskina. Arnold pracuje nad aferą łapówkarską. Nie wie, że poprzedni prawnik oraz świadkowie zginęli. Na trop przestępców wpada Agnes. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Pracujący w szpitalu miejskim doktor Mark Sloan (Dick Van Dyke) często pomaga swojemu synowi, Steve'owi (Barry Van Dyke), detektywowi z wydziału śledczego policji Los Angeles, w prowadzeniu dochodzeń. W rozwikłanie wielu zagadek często angażują się również lekarz z ostrego dyżuru Jesse Travis (Charlie Schlatter) i pani patolog Amanda Bentley (Victoria Rowell).
W tym odcinku
Nieznani sprawcy próbują zamordować młodego prawnika Arnolda Baskina. Arnold, któremu zlecono zajęcie się aferą łapówkarską nie wie, że prawnik prowadzący sprawę przed nim, oraz świadkowie, zginęli w tajemniczych okolicznościach. Na trop przestępców wpada Agnes - koleżanka z pracy Arnolda. Okazuje się, że inny pracownik agencji radcowskiej sprzedawał dane świadków występujących przeciw pozwanym. W ten sposób, pozorując wypadki, oskarżeni pozbywali się niewygodnych świadków.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Dick Van Dyke
jako Dr. Mark Sloan -
Victoria Rowell
jako Amanda Bentley-Livingston -
Barry Van Dyke
jako Steve Sloan -
Charlie Schlatter
jako Dr. Jesse Travis -
Michael Tucci
jako Norman Briggs
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Leo Penn reżyseria