x
Diagnoza (12/13)

Diagnoza (12/13)

serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Maja Ostaszewska, Maciej Zakościelny, Adam Woronowicz, Aleksandra Konieczna
W skrócie:Michał ma wstrząśnienie mózgu oraz połamane żebra, ale chce jak najszybciej podjąć pracę i wznowić poszukiwania osób odpowiedzialnych za nielegalne transplantacje. Marta zrywa z Wileckim.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja losów Anny Leśniewskiej (Maja Ostaszewska) i innych pracowników rybnickiego szpitala. W kolejnych odcinkach pokazane zostaną początki jej znajomości z Janem Artmanem (Adam Woronowicz), ich wspólne życie oraz szczegóły feralnej operacji, która zrujnowała życie pani chirurg. Poprzedni sezon zakończyła zmiana na stanowisku ordynatora. Pojawienie się Bogny Mróz (Danuta Stenka) wyraźnie wstrząsnęło Artmanem. Nowa szefowa powiększy ekipę lekarzy - dołączy do nich Kalina Wysocka (Kamila Kamińska). Wkrótce w szpitalu dojdzie do zbrodni, której tajemnicę spróbuje rozwiązać prokurator Paweł Wilecki (Mateusz Kościukiewicz). Tymczasem związek Anny i Michała (Maciej Zakościelny) zostaje wystawiony na próbę, kiedy Wolski dowie się, że jest ciężko chory

W tym odcinku

Michał został znaleziony pobity i nieprzytomny kilkadziesiąt kilometrów od Rybnika. Teraz dochodzi do siebie. Ma wstrząśnienie mózgu oraz połamane żebra, a mimo to chce jak najszybciej podjąć pracę, a także wznowić poszukiwania osób odpowiedzialnych za nielegalne transplantacje. Marta przypadkowo słyszy służbową rozmowę Wileckiego. Kończy ich związek. Nie chce wysłuchać prokuratora, kiedy ten próbuje wszystko wytłumaczyć. Artman jedzie do Bogny. Ordynator jest pijana. Okazuje się, że prowadzenie nielegalnego interesu to nie do końca jej wybór. Wolski i Anna chcą usłyszeć od Wileckiego, jak policja straciła kontakt z Michałem, przez co naraziła jego życie. Tłumaczenia prokuratora są nieprzekonujące, ale sugeruje on, że mężczyźnie musiał ktoś pomóc. Leśniewska podejrzewa Jana. Tymczasem trwają przygotowania do nielegalnego przeszczepu. Nagle do wilii wpada CBŚP. Funkcjonariusze aresztują Mróz, Artmana i resztę personelu. Sylwia Makusz otrzymuje od ordynator tajemniczy list.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także