x
Diagnoza (1/13)

Diagnoza (1/13)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Maja Ostaszewska, Maciej Zakościelny, Adam Woronowicz, Aleksandra Konieczna
W skrócie:Płonie wysypisko. Toksyczny dym zagraża mieszkańcom. Lekarze wraz z nowym pediatrą, Szymonem Brockiem, udzielają pomocy poszkodowanym dzieciom. Wśród nich są syn i córka Anny i Artmana.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 23 maja
za 4 dni
16:10 TVN Fabuła

Opis

Kontynuacja zawiłych historii chirurg Leśniewskiej (Maja Ostaszewska), profesora Artmana (Adam Woronowicz) oraz innych pracowników rybnickiego szpitala. Anna, wspierana przez nowego pediatrę Szymona Brocka (Maciej Stuhr), zaangażuje się w działalność organizacji działającej na rzecz ochrony środowiska. Przypadkiem wpadnie na trop afery ekologicznej. Tymczasem Jan, który został ordynatorem oddziału chirurgii, nie będzie mógł w pełni cieszyć się z nowej pozycji. Przeszłość wciąż daje o sobie znać, a starach przed zemstą Bogny (Danuta Stenka) nie pozwoli mu normalnie funkcjonować. Michał (Maciej Zakościelny) będzie musiał zmierzyć się z uzależnieniem od leków. Marta (Magdalena Popławska) starająca się pomóc dziewczynce po wielu traumatycznych przeżyciach, będzie bliska przekroczenia uprawnień lekarskich. Na drodze lekarzy ponownie stanie wyrachowany biznesmen Oliwier Krynicki (Jan Englert).

W tym odcinku

Artman z telewizyjnych wiadomości dowiaduje się o płonącym wysypisku śmieci pod Rybnikiem. Dym ze szkodliwymi toksynami zagraża wszystkim mieszkańcom. Do szpitala przywożone są dzieci, które przebywały w lesie w okolicach pożaru. Lekarze wraz z nowym pediatrą, Szymonem Brockiem, udzielają im pomocy. Wśród grupy były także pociechy Anny i Artmana, jednak wciąż nie dotarły do placówki. Przerażony ojciec jedzie ich szukać. Wkrótce okazuje się, że Marcel i Zosia mają ostre objawy zatrucia. Tymczasem Sadzik boi się o własne dzieci, dzwoni do żony i prosi, by nigdzie nie wychodziła. Marzena ogląda wywiad, którego w szpitalu udzielił Szymon. Postanawia odwiedzić lekarza. Kiedy jej mąż widzi, że Marzena wychodzi z kampera Szymona, postanawia skonfrontować się z mężczyzną. Ordynatorka pediatrii prosi Martę o pomoc przy jednym z przywiezionych dzieci - dziewczynką, która unika kontaktu. Marta podejmuje pracę z zagubionym dzieckiem. Michałowi kończą się opiaty. Nie może sam wypisać sobie recepty, więc szuka innego sposobu na zdobycie leków. W poradni Leczenia Przewlekłego Bólu spotyka Olgę i prosi ją o pomoc, udając, że ciągle bolą go żebra. Tymczasem CBŚP prowadzi przesłuchania Bogny w sprawie handlu organami. Funkcjonariusze przepytują także Jana i Annę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także